TMOV14RP140EL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP140EL2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP140EL2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP140EL2T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP140EL2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP140EL2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56306 pcs Duomenų lapas TMOV14RP140EL2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija TMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 180V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V
funkcijos Thermally Protected Energija 55J
Išsamus aprašymas 220V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 900pF @ 1MHz