TMOV14RP130ML2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP130ML2T7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TMOV14RP130ML2T7
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM
Duomenų lapai: TMOV14RP130ML2T7.pdf
  • Pranešimas
TMOV14RP130ML2T7 specifikacijos
Dalies numeris TMOV14RP130ML2T7 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99967 pcs Duomenų lapas TMOV14RP130ML2T7.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 205V Varistorio įtampa (min) 184.5V
Varistorio įtampa (maks.) 225.5V Serija iTMOV®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm 3-Lead
Darbinė temperatūra -55°C ~ 85°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 170V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V
funkcijos Thermally Protected Energija 50J
Išsamus aprašymas 205V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm 3-Lead Dabartinis - "Surge" 6kA
Talpa @ dažnumas 1000pF @ 1MHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
TMOV14RP130M
TMOV14RP130M
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 205V 6KA DISC 14MM