SZ1SMB28AT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB28AT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMB28AT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 28V 45.4V SMB
Duomenų lapai: 1.SZ1SMB28AT3G.pdf2.SZ1SMB28AT3G.pdf
  • Pranešimas
SZ1SMB28AT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMB28AT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 28V 45.4V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 293283 pcs Duomenų lapas 1.SZ1SMB28AT3G.pdf2.SZ1SMB28AT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 28V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 45.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 31.1V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SMB
Serija Automotive, AEC-Q101 Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 600W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB Kiti vardai F11558TR
SZ1SMB28AT3G-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 23 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 13.2A
Talpa @ dažnumas 590pF @ 1MHz Bazinės dalies numeris 1SMB