SZ1SMB22CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB22CAT3G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SZ1SMB22CAT3G
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 22V 35.5V SMB
Duomenų lapai: SZ1SMB22CAT3G.pdf
  • Pranešimas
SZ1SMB22CAT3G specifikacijos
Dalies numeris SZ1SMB22CAT3G Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 22V 35.5V SMB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 201912 pcs Duomenų lapas SZ1SMB22CAT3G.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 22V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 35.5V
Įtampa - suskirstymas (min) 24.4V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas SMB Serija Automotive, AEC-Q101
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 600W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė DO-214AA, SMB
Kiti vardai F11554TR
SZ1SMB22CAT3G-ND
Darbinė temperatūra -65°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 16.9A Talpa @ dažnumas 390pF @ 1MHz