SRR6016D1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRR6016D1TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 600V 16A TO252
Duomenų lapai: SRR6016D1TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
SRR6016D1TP specifikacijos
Dalies numeris SRR6016D1TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 600V 16A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 94436 pcs Duomenų lapas SRR6016D1TP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.8V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija SR SCR tipas Standard Recovery
Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 600V 16A Standard Recovery Surface Mount TO-252, (D-Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 16A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 10.24A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 132A, 160A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 40mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 6mA