SRR6012L1TP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SRR6012L1TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas STANDARD SCR 600V 12A TO220 ISO
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
SRR6012L1TP specifikacijos
Dalies numeris SRR6012L1TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas STANDARD SCR 600V 12A TO220 ISO "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 58151 pcs Duomenų lapas
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.8V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas ITO-220AB
Serija SR SCR tipas Standard Recovery
Paketas / dėžutė TO-220-3 Isolated Tab Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 600V 12A Standard Recovery Through Hole ITO-220AB Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 12A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 7.68A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 100A, 120A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 30mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 6mA