SMOV34S551MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S551MP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMOV34S551MP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 854.5V 40KA ENCASED
Duomenų lapai: SMOV34S551MP.pdf
  • Pranešimas
SMOV34S551MP specifikacijos
Dalies numeris SMOV34S551MP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 854.5V 40KA ENCASED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4954 pcs Duomenų lapas SMOV34S551MP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 854.5V Varistorio įtampa (min) 770V
Varistorio įtampa (maks.) 939V Serija SMOV34S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Box, 5 lead
Darbinė temperatūra -45°C ~ 75°C (TA) Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Maksimalus DC įtampa 700V Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V
funkcijos Thermally Protected Energija 965J
Išsamus aprašymas 854.5V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead Dabartinis - "Surge" 40kA
Talpa @ dažnumas 2250pF @ 1MHz