SMOV34S461NP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S461NP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMOV34S461NP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 715V 40KA ENCASED
Duomenų lapai: SMOV34S461NP.pdf
  • Pranešimas
SMOV34S461NP specifikacijos
Dalies numeris SMOV34S461NP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 715V 40KA ENCASED "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5393 pcs Duomenų lapas SMOV34S461NP.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 715V Varistorio įtampa (min) 643.5V
Varistorio įtampa (maks.) 786.5V Serija SMOV34S
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Box, 5 lead
Kiti vardai F5864 Darbinė temperatūra -45°C ~ 75°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 610V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 9 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Thermally Protected
Energija 960J Išsamus aprašymas 715V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead
Dabartinis - "Surge" 40kA Talpa @ dažnumas 2800pF @ 1MHz