SMF4L180A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF4L180A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS SMF4L 180V UNI
Duomenų lapai: SMF4L180A.pdf
  • Pranešimas
SMF4L180A specifikacijos
Dalies numeris SMF4L180A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS SMF4L 180V UNI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 441562 pcs Duomenų lapas SMF4L180A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 180V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 292V
Įtampa - suskirstymas (min) 201V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija SMF4L Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Paketas / dėžutė SOD-123F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 700mA