SMF4L160A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF4L160A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS SMF4L 160V UNI
Duomenų lapai: SMF4L160A.pdf
  • Pranešimas
SMF4L160A specifikacijos
Dalies numeris SMF4L160A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS SMF4L 160V UNI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 485657 pcs Duomenų lapas SMF4L160A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 160V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 259V
Įtampa - suskirstymas (min) 178V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija SMF4L Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Paketas / dėžutė SOD-123F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 800mA