SMF4L120A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF4L120A
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS SMF4L 120V UNI
Duomenų lapai: SMF4L120A.pdf
  • Pranešimas
SMF4L120A specifikacijos
Dalies numeris SMF4L120A Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS SMF4L 120V UNI "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 433410 pcs Duomenų lapas SMF4L120A.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 120V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 193V
Įtampa - suskirstymas (min) 133V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija SMF4L Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 400W Paketas / dėžutė SOD-123F
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 1A