SMF48AT1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
SMF48AT1 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMF48AT1
Gamintojas / Gamintojas: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Prekės aprašymas TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL
Duomenų lapai: SMF48AT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMF48AT1 specifikacijos
Dalies numeris SMF48AT1 Gamintojas AMI Semiconductor / ON Semiconductor
apibūdinimas TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5697 pcs Duomenų lapas SMF48AT1.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 48V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 77.4V
Įtampa - suskirstymas (min) 53.3V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas SOD-123FL
Serija - Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 200W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė SOD-123F Kiti vardai SMF48AT1OS
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C (TJ) Montavimo tipas Surface Mount
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 2.6A Talpa @ dažnumas -
Bazinės dalies numeris SMF*A Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SMF4L110A
SMF4L110A
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: TVS SMF4L 110V UNI
Sandelyje: 507674 pcs
parsisiųsti: SMF4L110A.pdf
RFQ
SMF48A-T13
SMF48A-T13
apibūdinimas: TVS DIODE 48V 77.4V SOD123FL