SMD1210P010TSA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMD1210P010TSA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210
Duomenų lapai: SMD1210P010TSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMD1210P010TSA specifikacijos
Dalies numeris SMD1210P010TSA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 30V 100MA 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5592 pcs Duomenų lapas SMD1210P010TSA.pdf
Įtampa - maks 30V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 1.5s Storis (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dydis / Matmenys 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Serija POLY-FUSE®, SMD1210
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 15 Ohms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 1.6 Ohms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric), Concave Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 30V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 300mA Dabartinis - maks 10A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 100mA Patvirtinimai cURus, TUV