SMD1206P150TSA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMD1206P150TSA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SMD1206P150TSA
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206
Duomenų lapai: SMD1206P150TSA.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
SMD1206P150TSA specifikacijos
Dalies numeris SMD1206P150TSA Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas PTC RESET FUSE 6V 1.5A 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4809 pcs Duomenų lapas SMD1206P150TSA.pdf
Įtampa - maks 6V Įveskite Polymeric
Laikas kelionei 1s Storis (maks.) 0.039" (1.00mm)
Dydis / Matmenys 0.128" L x 0.065" W (3.25mm x 1.65mm) Serija POLY-FUSE®, SMD1206
Pasipriešinimas - posvyrio kelionė (R1) (maks.) 120 mOhms Atsparumas - pradinis (Ri) (min) 40 mOhms
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Concave Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - Išsamus aprašymas Polymeric PTC Resettable Fuse 6V 1.5A Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Dabartinis - kelionė (ji) 3A Dabartinis - maks 40A
Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 1.5A Patvirtinimai cURus, TUV