SLD36-018-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD36-018-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLD36-018-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 36V 58.1V P600
Duomenų lapai: SLD36-018-B.pdf
  • Pranešimas
SLD36-018-B specifikacijos
Dalies numeris SLD36-018-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 36V 58.1V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 44912 pcs Duomenų lapas SLD36-018-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 36V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 58.1V
Įtampa - suskirstymas (min) 40V Įveskite Zener
Tiekėjo prietaisų paketas P600 Serija Automotive, AEC-Q101, SLD
Maitinimo linijos apsauga No Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė P600, Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ) Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 87.8A