SLD33U-017-B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SLD33U-017-B Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SLD33U-017-B
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas TVS DIODE 33V 53.3V P600
Duomenų lapai: SLD33U-017-B.pdf
  • Pranešimas
SLD33U-017-B specifikacijos
Dalies numeris SLD33U-017-B Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas TVS DIODE 33V 53.3V P600 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38104 pcs Duomenų lapas SLD33U-017-B.pdf
Įtampa - atvirkštinė atsitraukimas (tipas) 33V Įtampa - užspaudimas (maks.) @ Ipp 53.3V
Įtampa - suskirstymas (min) 36.7V Vienkryptiniai kanalai 1
Įveskite Zener Tiekėjo prietaisų paketas P600
Serija Automotive, AEC-Q101, SLD Maitinimo linijos apsauga No
Maitinimas - piko impulsas 5000W (5kW) Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė P600, Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 175°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Dabartinis - didžiausias impulsas (10 / 1000μs) 95.7A Talpa @ dažnumas -