SL1021B300R
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1021B300R
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 300V 20KA THROUGH HOLE
Duomenų lapai: SL1021B300R.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
SL1021B300R specifikacijos
Dalies numeris SL1021B300R Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 300V 20KA THROUGH HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35176 pcs Duomenų lapas SL1021B300R.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 300V Tolerancija -
Serija SL1021B Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Axial Cylinder, 3 Lead (Radial Bend) Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 20000A (20kA) Neveikia trumpa No
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 300V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL1021B250X
SL1021B250X
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 250V 20KA THROUGH HOLE
Sandelyje: 42706 pcs
parsisiųsti: SL1021B250X.pdf
RFQ
SL1021B300RS
SL1021B300RS
apibūdinimas: GDT 300V 20KA THROUGH HOLE