SL1021B250X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1021B250X
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 250V 20KA THROUGH HOLE
Duomenų lapai: SL1021B250X.pdf
  • Pranešimas
SL1021B250X specifikacijos
Dalies numeris SL1021B250X Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 250V 20KA THROUGH HOLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 42706 pcs Duomenų lapas SL1021B250X.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 250V Tolerancija -
Serija SL1021B Pakuotė Tray
Paketas / dėžutė Axial Cylinder, 3 Lead (T-Shape) Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 20000A (20kA) Neveikia trumpa No
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 250V 20000A (20kA) 3 Pole Through Hole