SL1003A250SMF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A250SMF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1003A250SMF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 250V 10KA SMD FAIL SHORT
Duomenų lapai: SL1003A250SMF.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
SL1003A250SMF specifikacijos
Dalies numeris SL1003A250SMF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 250V 10KA SMD FAIL SHORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 33067 pcs Duomenų lapas SL1003A250SMF.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 250V Tolerancija -
Serija SL1003A Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-SMD Cylinder Square End Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA) Neveikia trumpa Yes
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 250V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SL1003A250SM
SL1003A250SM
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 250V 10KA SURFACE MOUNT