SL1003A230SMF
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SL1003A230SMF Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SL1003A230SMF
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas GDT 230V 10KA SMD FAIL SHORT
Duomenų lapai: SL1003A230SMF.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
700 pcs
  • Pranešimas
SL1003A230SMF specifikacijos
Dalies numeris SL1003A230SMF Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas GDT 230V 10KA SMD FAIL SHORT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 68057 pcs Duomenų lapas SL1003A230SMF.pdf
Įtampa - DC Spark Over (Nom) 230V Tolerancija -
Serija SL1003A Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 3-SMD Cylinder Square End Lenkų skaičius 3
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Impulso išeigos srovė (8 / 20μs) 10000A (10kA) Neveikia trumpa Yes
Išsamus aprašymas Gas Discharge Tube 230V 10000A (10kA) 3 Pole Surface Mount