SK010NRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SK010NRP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 1000V 10A TO263
Duomenų lapai: 1.SK010NRP.pdf2.SK010NRP.pdf
  • Pranešimas
SK010NRP specifikacijos
Dalies numeris SK010NRP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 1000V 10A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 63490 pcs Duomenų lapas 1.SK010NRP.pdf2.SK010NRP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 1kV
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 1kV 10A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 10A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 6.4A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 20µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 30mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 15mA