SK010M350ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SK010M350ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SK010M350ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL
Duomenų lapai: SK010M350ST.pdf
  • Pranešimas
SK010M350ST specifikacijos
Dalies numeris SK010M350ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5690 pcs Duomenų lapas SK010M350ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 350V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SK Sraigtasparnis @ žemos dažnio 18mA @ 120Hz
Reitingai - Polarizacija Polar
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial, Can
Darbinė temperatūra -25°C ~ 85°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 0.138" (3.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.512" (13.00mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 265.39 Ohm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 1µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 265.39 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 1µF