SJ6008VS2TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SJ6008VS2TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SEN SCR 600V 8A 200A TO251
Duomenų lapai: SJ6008VS2TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
750 pcs
  • Pranešimas
SJ6008VS2TP specifikacijos
Dalies numeris SJ6008VS2TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SEN SCR 600V 8A 200A TO251 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 62370 pcs Duomenų lapas SJ6008VS2TP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas TO-251AA
Serija SJ SCR tipas Sensitive Gate
Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 19 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 600V 8A Sensitive Gate Through Hole TO-251AA Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 5.1A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 6mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 200µA
SJ6008 BK A20FL 9
SJ6008 BK A20FL 9"X36YD