SJ6008DS2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SJ6008DS2RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 8A TO252
Duomenų lapai: SJ6008DS2RP.pdf
  • Pranešimas
SJ6008DS2RP specifikacijos
Dalies numeris SJ6008DS2RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 8A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 88622 pcs Duomenų lapas SJ6008DS2RP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija SJ SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Kiti vardai F10279TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR 600V 8A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 5.1A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 6mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 15µA
Susiję produktai
SJ6008 BK A20FL 4 1/2
SJ6008 BK A20FL 4 1/2"X36YD
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
Sandelyje: 82 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SJ6008V1TP
SJ6008V1TP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR 8A TO251
Sandelyje: 104115 pcs
parsisiųsti: SJ6008V1TP.pdf
RFQ
SJ6006VTP
SJ6006VTP
apibūdinimas: SCR 6A TO251
Sandelyje: 89773 pcs
parsisiųsti: SJ6006VTP.pdf
SJ6008 BK A20FL 9
SJ6008 BK A20FL 9"X36YD
Gamintojai: 3M
Sandelyje: 39 pcs
parsisiųsti:
SJ6008D1RP
SJ6008D1RP
apibūdinimas: SCR 8A TO252