SJ6006V1TP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SJ6006V1TP Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SJ6006V1TP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 6A TO251
Duomenų lapai: SJ6006V1TP.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
750 pcs
  • Pranešimas
SJ6006V1TP specifikacijos
Dalies numeris SJ6006V1TP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 6A TO251 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 125310 pcs Duomenų lapas SJ6006V1TP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-251 (V-Pak/I-Pak)
Serija SJ SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Tube Paketas / dėžutė TO-251-3 Short Leads, IPak, TO-251AA
Kiti vardai F10322 Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR 600V 6A Sensitive Gate Through Hole TO-251 (V-Pak/I-Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 3.84A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 6mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 15mA
Susiję produktai
SJ6005
SJ6005
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BUMPER ROLLSTOCK 72'L X 9"W BLK
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: SJ6005.pdf
RFQ
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
Sandelyje: 50 pcs
parsisiųsti: SJ6008.pdf
RFQ
SJ6006DS2RP
SJ6006DS2RP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR 6A TO252
Sandelyje: 102030 pcs
parsisiųsti: SJ6006DS2RP.pdf
SJ6008 BK A20FL 9
SJ6008 BK A20FL 9"X36YD
apibūdinimas: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
Sandelyje: 39 pcs
parsisiųsti:
SJ6008 BK A20FL 4 1/2
SJ6008 BK A20FL 4 1/2"X36YD
Sandelyje: 82 pcs
parsisiųsti:
SJ6006VTP
SJ6006VTP
apibūdinimas: SCR 6A TO251