SJ6006DS2RP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SJ6006DS2RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 6A TO252
Duomenų lapai: SJ6006DS2RP.pdf
  • Pranešimas
SJ6006DS2RP specifikacijos
Dalies numeris SJ6006DS2RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 6A TO252 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 102030 pcs Duomenų lapas SJ6006DS2RP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-252, (D-Pak)
Serija SJ SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Kiti vardai F10277TR Darbinė temperatūra -40°C ~ 150°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas SCR 600V 6A Sensitive Gate Surface Mount TO-252, (D-Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 6A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 3.84A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 6mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 15mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SJ6004VS2TP
SJ6004VS2TP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR 4A TO251
Sandelyje: 111149 pcs
parsisiųsti: SJ6004VS2TP.pdf
RFQ
SJ6008 BK A20FL 4 1/2
SJ6008 BK A20FL 4 1/2"X36YD
Gamintojai: 3M
apibūdinimas: BUMPER RESILIENT ROLLSTOCK
Sandelyje: 82 pcs
parsisiųsti:
RFQ
SJ6004DS2TP
SJ6004DS2TP
apibūdinimas: SCR 4A TO252
Sandelyje: 102575 pcs
parsisiųsti: SJ6004DS2TP.pdf
SJ6006V1TP
SJ6006V1TP
apibūdinimas: SCR 6A TO251
parsisiųsti: SJ6006V1TP.pdf
SJ6008 BK A20FL 9
SJ6008 BK A20FL 9"X36YD
Gamintojai: 3M
Sandelyje: 39 pcs
parsisiųsti:
SJ6008
SJ6008
apibūdinimas: BUMPER ROLLSTOCK 108'L X 9"W BLK
Sandelyje: 50 pcs
parsisiųsti: SJ6008.pdf
SJ6005 WHT A20FL 4 1/2
SJ6005 WHT A20FL 4 1/2"X24YD
Sandelyje: 53 pcs
SJ6006D1RP
SJ6006D1RP
apibūdinimas: SCR 6A TO252
parsisiųsti: SJ6006D1RP.pdf
apibūdinimas: SCR 6A TO251
parsisiųsti: SJ6006VS2TP.pdf
apibūdinimas: BUMPER ROLLSTOCK 72'L X 9"W BLK
Sandelyje: 54 pcs
parsisiųsti: SJ6005.pdf
SJ6006VTP
SJ6006VTP
apibūdinimas: SCR 6A TO251