S6010RS2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
S6010RS2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S6010RS2
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR SENS 600V 10A TO220
Duomenų lapai: S6010RS2.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
500 pcs
  • Pranešimas
S6010RS2 specifikacijos
Dalies numeris S6010RS2 Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR SENS 600V 10A TO220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56010 pcs Duomenų lapas S6010RS2.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas TO-220 Non-Isolated Tab
Serija - SCR tipas Sensitive Gate
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė TO-220-3
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Išsamus aprašymas SCR 600V 10A Sensitive Gate Through Hole TO-220 Non-Isolated Tab Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 10A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 6.4A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 6mA