S6010NS3RP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S6010NS3RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SEN SCR 600V 10A TO263
Duomenų lapai: 1.S6010NS3RP.pdf2.S6010NS3RP.pdf
  • Pranešimas
S6010NS3RP specifikacijos
Dalies numeris S6010NS3RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SEN SCR 600V 10A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 87840 pcs Duomenų lapas 1.S6010NS3RP.pdf2.S6010NS3RP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - SCR tipas Sensitive Gate
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 600V 10A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 10A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 6.4A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 8mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 500µA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S6010NS3TP
S6010NS3TP
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SEN SCR 600V 10A TO263
Sandelyje: 68224 pcs
parsisiųsti: S6010NS3TP.pdf
RFQ
S6010LS2TP
S6010LS2TP
apibūdinimas: SCR SENS 600V 10A ISO TO-220
Sandelyje: 63979 pcs
parsisiųsti: S6010LS2TP.pdf
RFQ
S6010R
S6010R
apibūdinimas: SCR NON-SENS 600V 10A TO-220