S6008NS2RP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S6008NS2RP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SEN SCR 600V 8A TO263
Duomenų lapai: 1.S6008NS2RP.pdf2.S6008NS2RP.pdf
  • Pranešimas
S6008NS2RP specifikacijos
Dalies numeris S6008NS2RP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SEN SCR 600V 8A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 78838 pcs Duomenų lapas 1.S6008NS2RP.pdf2.S6008NS2RP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 800mV Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - SCR tipas Sensitive Gate
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 600V 8A Sensitive Gate Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 5.1A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 5µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 6mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 200µA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
S6008LS2
S6008LS2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: SCR SENS GATE 600V 8A ISO TO-220
Sandelyje: 86493 pcs
parsisiųsti: S6008LS2.pdf
RFQ
S6008L58
S6008L58
apibūdinimas: SCR NON-SENS 600V 8A ISO TO-220
Sandelyje: 4710 pcs
parsisiųsti: S6008L58.pdf
RFQ
S6008R
S6008R
apibūdinimas: SCR NON-SENSITIVE GATE 8.0A 600V