S6008NRP
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S6008NRP
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas SCR 600V 8A TO263
Duomenų lapai: 1.S6008NRP.pdf2.S6008NRP.pdf
  • Pranešimas
S6008NRP specifikacijos
Dalies numeris S6008NRP Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas SCR 600V 8A TO263 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 84802 pcs Duomenų lapas 1.S6008NRP.pdf2.S6008NRP.pdf
Įtampa - ant būsenos (VTM) (maks.) 1.6V Įtampa - išjungta būsena 600V
Įtampa - vartai (Vgt) (maks.) 1.5V Tiekėjo prietaisų paketas TO-263 (D2Pak)
Serija - SCR tipas Standard Recovery
Paketas / dėžutė TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TJ)
Montavimo tipas Surface Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Išsamus aprašymas SCR 600V 8A Standard Recovery Surface Mount TO-263 (D2Pak) Dabartinis - On State (jis (RMS)) (maks.) 8A
Dabartinis - On State (jis (AV)) (maks.) 5.1A Dabartinė - išjungta būsena (maks.) 10µA
Dabartinis - neparašas viršįtampių 50, 60 Hz ("Itm") 83A, 100A Dabartinis - laikykite (Ih) (maks.) 30mA
Dabartinis - vartų variklis (IGT) (maks.) 15mA