ROV20H102K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H102K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H102K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H102K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H102K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4231 pcs Duomenų lapas ROV20H102K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai F95119-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 825V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 566J Išsamus aprašymas 1kV 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 400pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV20E361K-S
ROV20E361K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 360V 12.5KA DISC 20MM
Sandelyje: 4514 pcs
parsisiųsti: ROV20E361K-S.pdf
RFQ
ROV20H112K
ROV20H112K
apibūdinimas: VARISTOR 1100V 10KA DISC 20MM
Sandelyje: 4283 pcs
parsisiųsti: ROV20H112K.pdf
RFQ
ROV20H102K-S
ROV20H102K-S
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20H102K-S.pdf
ROV20H101K-S-2
ROV20H101K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 100V 10KA DISC 20MM
parsisiųsti: ROV20H101K-S-2.pdf
ROV20H101K-2
ROV20H101K-2
parsisiųsti: ROV20H101K-2.pdf
ROV20H102K-2
ROV20H102K-2