ROV20H101K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV20H101K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 100V 10KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ROV20H101K.pdf
  • Pranešimas
ROV20H101K specifikacijos
Dalies numeris ROV20H101K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 100V 10KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6034 pcs Duomenų lapas ROV20H101K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 100V Varistorio įtampa (min) 90V
Varistorio įtampa (maks.) 110V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai C33312-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 85V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 60V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 72J Išsamus aprašymas 100V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Dabartinis - "Surge" 10kA Talpa @ dažnumas 4000pF @ 1kHz