ROV14-182K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14-182K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1800V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14-182K.pdf
  • Pranešimas
ROV14-182K specifikacijos
Dalies numeris ROV14-182K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1800V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5040 pcs Duomenų lapas ROV14-182K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.8kV Varistorio įtampa (min) 1.62kV
Varistorio įtampa (maks.) 1.98kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai A78228-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 1.465kV
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 1kV "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 348J Išsamus aprašymas 1.8kV 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 118pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14-182K-S-2
ROV14-182K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 1800V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 4417 pcs
parsisiųsti: ROV14-182K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-181K
ROV14-181K
apibūdinimas: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 4864 pcs
parsisiųsti: ROV14-181K.pdf
RFQ
ROV14-182K-2
ROV14-182K-2
parsisiųsti: ROV14-182K-2.pdf
ROV14-201K-S
ROV14-201K-S
apibūdinimas: VARISTOR 200V 4.5KA DISC 14MM
parsisiųsti: ROV14-201K-S.pdf
ROV14-182K-S
ROV14-182K-S