ROV14-181K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV14-181K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ROV14-181K.pdf
  • Pranešimas
ROV14-181K specifikacijos
Dalies numeris ROV14-181K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4864 pcs Duomenų lapas ROV14-181K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 180V Varistorio įtampa (min) 162V
Varistorio įtampa (maks.) 198V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai F16089-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 150V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 115V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 52J Išsamus aprašymas 180V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
Dabartinis - "Surge" 4.5kA Talpa @ dažnumas 922pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV14-181K-S-2
ROV14-181K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 5506 pcs
parsisiųsti: ROV14-181K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-151K-S-2
ROV14-151K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
Sandelyje: 3971 pcs
parsisiųsti: ROV14-151K-S-2.pdf
RFQ
ROV14-180M
ROV14-180M
apibūdinimas: VARISTOR 18V 1KA DISC 14MM
parsisiųsti: ROV14-180M.pdf
ROV14-181K-S
ROV14-181K-S