ROV10H470K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H470K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H470K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H470K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H470K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5151 pcs Duomenų lapas ROV10H470K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 47V Varistorio įtampa (min) 42.3V
Varistorio įtampa (maks.) 51.7V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai A97604-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 38V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 30V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 6.8J Išsamus aprašymas 47V 1kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 1kA Talpa @ dažnumas 3140pF @ 1kHz