ROV10H431K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H431K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H431K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H431K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H431K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5852 pcs Duomenų lapas ROV10H431K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 430V Varistorio įtampa (min) 387V
Varistorio įtampa (maks.) 473V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai A46129-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 350V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 80J Išsamus aprašymas 430V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 220pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV10H431K-S
ROV10H431K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5554 pcs
parsisiųsti: ROV10H431K-S.pdf
RFQ
ROV10H470K
ROV10H470K
apibūdinimas: VARISTOR 47V 1KA DISC 10MM
Sandelyje: 5151 pcs
parsisiųsti: ROV10H470K.pdf
RFQ
ROV10H431K-2
ROV10H431K-2