ROV10H241K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H241K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H241K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H241K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H241K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5556 pcs Duomenų lapas ROV10H241K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai C17339-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 200V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 42J Išsamus aprašymas 240V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 330pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H241K-S
ROV10H241K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 240V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4031 pcs
parsisiųsti: ROV10H241K-S.pdf
RFQ
ROV10H220L-S-2
ROV10H220L-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM
Sandelyje: 4795 pcs
parsisiųsti: ROV10H220L-S-2.pdf
RFQ
ROV10H270K-2
ROV10H270K-2
apibūdinimas: VARISTOR 27V 1KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H270K-2.pdf
ROV10H241K-2
ROV10H241K-2