ROV10H221K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10H221K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10H221K.pdf
  • Pranešimas
ROV10H221K specifikacijos
Dalies numeris ROV10H221K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5065 pcs Duomenų lapas ROV10H221K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai F28343-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 180V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 39J Išsamus aprašymas 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 3.5kA Talpa @ dažnumas 390pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10H221K-S-2
ROV10H221K-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 5975 pcs
parsisiųsti: ROV10H221K-S-2.pdf
RFQ
ROV10H221K-S
ROV10H221K-S
Sandelyje: 4587 pcs
parsisiųsti: ROV10H221K-S.pdf
RFQ
ROV10H220L-S-2
ROV10H220L-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 22V 1KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H220L-S-2.pdf
ROV10H201K-S
ROV10H201K-S
apibūdinimas: VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10H201K-S.pdf
ROV10H221K-2
ROV10H221K-2