ROV10-221K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-221K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-221K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-221K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-221K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4114 pcs Duomenų lapas ROV10-221K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 220V Varistorio įtampa (min) 198V
Varistorio įtampa (maks.) 242V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai D09258-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 180V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 140V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 31J Išsamus aprašymas 220V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 393pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10-220L-S-2
ROV10-220L-S-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Sandelyje: 5699 pcs
parsisiųsti: ROV10-220L-S-2.pdf
RFQ
ROV10-241K-2
ROV10-241K-2
apibūdinimas: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4929 pcs
parsisiųsti: ROV10-241K-2.pdf
RFQ
ROV10-221K-S-2
ROV10-221K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10-221K-S-2.pdf
ROV10-221K-2
ROV10-221K-2