ROV10-220L-S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-220L-S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 22V 500A DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-220L-S.pdf
  • Pranešimas
ROV10-220L-S specifikacijos
Dalies numeris ROV10-220L-S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 22V 500A DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4266 pcs Duomenų lapas ROV10-220L-S.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 22V Varistorio įtampa (min) 18.7V
Varistorio įtampa (maks.) 25.3V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai E60586-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 18V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 14V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 2.7J Išsamus aprašymas 22V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 500A Talpa @ dažnumas 5521pF @ 1kHz