ROV10-112K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-112K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-112K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-112K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-112K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4978 pcs Duomenų lapas ROV10-112K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.1kV Varistorio įtampa (min) 990V
Varistorio įtampa (maks.) 1.21kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai A68217-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 895V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 680V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 124J Išsamus aprašymas 1.1kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 88pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV10-101K-S
ROV10-101K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 100V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4206 pcs
parsisiųsti: ROV10-101K-S.pdf
RFQ
apibūdinimas: VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Sandelyje: 4092 pcs
parsisiųsti: ROV10-121K-S.pdf
RFQ
ROV10-112K-S
ROV10-112K-S
apibūdinimas: VARISTOR 1100V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10-112K-S.pdf
ROV10-102K-S-2
ROV10-102K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
parsisiųsti: ROV10-102K-S-2.pdf
ROV10-121K-2
ROV10-121K-2
parsisiųsti: ROV10-121K-2.pdf
ROV10-112K-2
ROV10-112K-2