ROV10-102K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV10-102K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM
Duomenų lapai: ROV10-102K.pdf
  • Pranešimas
ROV10-102K specifikacijos
Dalies numeris ROV10-102K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 1000V 2.5KA DISC 10MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4008 pcs Duomenų lapas ROV10-102K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1kV Varistorio įtampa (min) 900V
Varistorio įtampa (maks.) 1.1kV Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 10mm
Kiti vardai D06929-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 825V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 625V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 112J Išsamus aprašymas 1kV 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
Dabartinis - "Surge" 2.5kA Talpa @ dažnumas 96pF @ 1kHz