ROV07H390K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H390K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H390K.pdf
  • Pranešimas
ROV07H390K specifikacijos
Dalies numeris ROV07H390K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 39V 500A DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6026 pcs Duomenų lapas ROV07H390K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 39V Varistorio įtampa (min) 35.1V
Varistorio įtampa (maks.) 42.9V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A16247-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 31V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 25V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 3.0J Išsamus aprašymas 39V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 500A Talpa @ dažnumas 1820pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07H391K
ROV07H391K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
Sandelyje: 5423 pcs
parsisiųsti: ROV07H391K.pdf
RFQ
ROV07H390K-S
ROV07H390K-S
apibūdinimas: VARISTOR 39V 500A DISC 7MM
Sandelyje: 5378 pcs
parsisiųsti: ROV07H390K-S.pdf
RFQ
ROV07H361K-S-2
ROV07H361K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 360V 1.75KA DISC 7MM
parsisiųsti: ROV07H361K-S-2.pdf
ROV07H390K-S-2
ROV07H390K-S-2
parsisiųsti: ROV07H390K-S-2.pdf
ROV07H390K-2
ROV07H390K-2