ROV07H331K-S
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07H331K-S
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07H331K-S.pdf
  • Pranešimas
ROV07H331K-S specifikacijos
Dalies numeris ROV07H331K-S Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 330V 1.75KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5801 pcs Duomenų lapas ROV07H331K-S.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 330V Varistorio įtampa (min) 297V
Varistorio įtampa (maks.) 363V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai D68520-000
ROV07H-331K-S
ROV07H-331K-S-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 275V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 210V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 28J Išsamus aprašymas 330V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.75kA Talpa @ dažnumas 140pF @ 1kHz