ROV07-820K
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-820K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-820K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-820K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-820K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3983 pcs Duomenų lapas ROV07-820K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 82V Varistorio įtampa (min) 73.8V
Varistorio įtampa (maks.) 90.2V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai D95160-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 65V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 50V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 5.5J Išsamus aprašymas 82V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 643pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07-820K-2
ROV07-820K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 3983 pcs
parsisiųsti: ROV07-820K-2.pdf
RFQ
ROV07-821K
ROV07-821K
apibūdinimas: VARISTOR 820V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 4925 pcs
parsisiųsti: ROV07-821K.pdf
RFQ
ROV07-820K-S
ROV07-820K-S