ROV07-781K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-781K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-781K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-781K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-781K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5829 pcs Duomenų lapas ROV07-781K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 780V Varistorio įtampa (min) 702V
Varistorio įtampa (maks.) 858V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai F48200-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 640V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 485V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 46J Išsamus aprašymas 780V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 70pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV07-820K
ROV07-820K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 82V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 3983 pcs
parsisiųsti: ROV07-820K.pdf
RFQ
ROV07-781K-2
ROV07-781K-2
apibūdinimas: VARISTOR 780V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 5287 pcs
parsisiųsti: ROV07-781K-2.pdf
RFQ
ROV07-681K-S-2
ROV07-681K-S-2
apibūdinimas: VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: ROV07-681K-S-2.pdf
ROV07-781K-S-2
ROV07-781K-S-2