ROV07-681K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-681K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-681K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-681K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-681K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5748 pcs Duomenų lapas ROV07-681K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai D37644-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 43J Išsamus aprašymas 680V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 82pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07-681K-S
ROV07-681K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 680V 1.2KA DISC 7MM