ROV07-680K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-680K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 68V 250A DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-680K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-680K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-680K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 68V 250A DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5932 pcs Duomenų lapas ROV07-680K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 68V Varistorio įtampa (min) 61.2V
Varistorio įtampa (maks.) 74.8V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai E05990-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 56V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 40V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 4.3J Išsamus aprašymas 68V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 250A Talpa @ dažnumas 1119pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV07-680K-2
ROV07-680K-2
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 68V 250A DISC 7MM