ROV07-561K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-561K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 560V 1.2KA DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-561K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-561K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-561K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 560V 1.2KA DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4551 pcs Duomenų lapas ROV07-561K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 560V Varistorio įtampa (min) 504V
Varistorio įtampa (maks.) 616V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A65155-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 460V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 350V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 39J Išsamus aprašymas 560V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 1.2kA Talpa @ dažnumas 87pF @ 1kHz
Susiję produktai
ROV07-560K
ROV07-560K
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 56V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 4488 pcs
parsisiųsti: ROV07-560K.pdf
RFQ
apibūdinimas: VARISTOR 620V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 5681 pcs
parsisiųsti: ROV07-621K.pdf
RFQ
ROV07-561K-2
ROV07-561K-2
apibūdinimas: VARISTOR 560V 1.2KA DISC 7MM