ROV07-560K
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ROV07-560K
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas VARISTOR 56V 250A DISC 7MM
Duomenų lapai: ROV07-560K.pdf
  • Pranešimas
ROV07-560K specifikacijos
Dalies numeris ROV07-560K Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas VARISTOR 56V 250A DISC 7MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4488 pcs Duomenų lapas ROV07-560K.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 56V Varistorio įtampa (min) 50.4V
Varistorio įtampa (maks.) 61.6V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 7mm
Kiti vardai A37846-000 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Maksimalus DC įtampa 45V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 35V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 3.5J Išsamus aprašymas 56V 250A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
Dabartinis - "Surge" 250A Talpa @ dažnumas 1333pF @ 1kHz
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ROV07-560K-S
ROV07-560K-S
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: VARISTOR 56V 250A DISC 7MM
Sandelyje: 4424 pcs
parsisiųsti: ROV07-560K-S.pdf
RFQ
ROV07-561K-2
ROV07-561K-2
apibūdinimas: VARISTOR 560V 1.2KA DISC 7MM
Sandelyje: 4544 pcs
parsisiųsti: ROV07-561K-2.pdf
RFQ
ROV07-511K-S
ROV07-511K-S
apibūdinimas: VARISTOR 510V 1.2KA DISC 7MM
parsisiųsti: ROV07-511K-S.pdf
ROV07-560K-S-2
ROV07-560K-S-2